0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Petek Temizliği

Petek temizliği, oldukça önemli bir işlem olmakla birlikte, ısı elde etmek için yapılmaktadır.  Evlerimizde radyatörler sayesinde soğuk hava şartlarında, sıcak ortamlarda bulunma şansına sahip olabiliriz. Fakat kimi zaman radyatörlerin ısınmasında verim kaybı başlar. Bunun sonucunda da yeteri kadar ısınmadığını fark edebiliriz. Petek temizli bu neden oldukça önemlidir. Uzman ekibimiz, sizlere petek temizliği hizmeti sunarak, daha sağlıklı ve sıcak bir ortamda bulunmanıza yardımcı oluyor.  7/24 ve müşteri memnuniyeti anlayışımız ile her zaman yanınızdayız.

Kombi bakımı ve petek bakımı ayrı kavramlardır. Kombi bakımı, yetkili servis tarafından kombinin düzenli çalışıp çalışmadığı kontrolü ve kombi temizlenmesidir. Petek temizliği ise, profesyonel ekibimiz tarafından uygulanan, bütün boruların ve peteğinde yer aldığı kapsamlı bir iş olarak karşımıza çıkıyor. Petek temizliği işlemini kabataslak olarak yapılamayacağını da ifade edebiliriz. Özel kimyasallar ile özenli olarak yapılması gereken bir işlemdir.

Petek Temizliği Neden Önemli?

  • Petek temizliği neden önemlidir sorusu, son zamanlarda çok sık sorulan sorular arasında yer alıyor. Sizlere yazımızın bu kısmında bu konuda detayları açıklamalarda bulunacağız.
  • Kombi, düşük derecede daha ideal ısı verir.  Petek temizleme işlemi sayesinde ideal ısıya kavuşmak daha kolay olacaktır.
  • Petek temizleme işlemi ile, kalorifer peteklerinden daha yüksek ısı sağlama şansına sahip olursunuz.
  • Temizlik esnasında ilaçlama işlemi yapılır. Bu şekilde peteklerin paslanmasının önüne geçilir.
  • Petek içinde tıkanıklar açılır.

Petek temizleme işlemi için uzman ekibimizden destek almanız halinde işlemlerinizi oldukça profesyonel bir şekilde yapma şansına sahip olacaksınız. Bunun için sitemiz üzerinden bize ulaşma şansına sahipsiniz. Her konuda uzman ekibimiz, her türlü destek ile sizlere 7/24 hizmet sağlamaya devam ediyor. Konu hakkında detaylı bilgi alarak siz de yardım alma şansına sahipsiniz.

Petek temizliği fiyatları belirlenirken, petek sayısı ve odanın boyutu gibi kıstaslar dikkate alınır. Uzman ekibimiz, sizlere en uygun fiyatlar üzerinden yardım edecektir. Kredi kartı gibi ödeme seçeneklerimiz ile taksit yapma şansına da sahip olabilirsiniz. Sitemiz üzerinden bize ulaşarak, sizlere geri dönüş için telefon numaranızı bırakabilirsiniz. Eğer evinizde ısı kaybı yaşıyorsanız, bunun nedenlerinden biri de petek temizliği eksikliği olabilir.