0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Kombi Servisi

Kombi servisi hizmetimiz ile, müşterilerimize uzun zamandır hizmet vermeye devam ediyoruz. Piyasanın en prestijli firması olarak, güvenilir kombi tamiri yapmaya devam ediyoruz.  Türkiye’nin her yerinde hizmet veren kombi servimiz, bakım ve onarım işlemleri ile sizlerin taleplerini yerine getirmektedir. 7/24 destek hattımız ve uzman kombi tamir ekibimiz ile çözüm odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Acil durumlarda sağlamış olduğumuz nöbetçi servis hizmetlerimizden de yararlanmanız mümkündür. Olası bir arıza halinde, bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Türkiye’de vermiş olduğumuz hizmet sayesinde, adımızı duyurmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimiz ile, sizlere yardımcı olmaktayız.

Acil durumlarda, sitemizde yer alan numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Olası kombi arızası halinde, arıza kaydı bildirmeniz yeterli olacaktır. Kombi servisimiz tarafından yapılan her işlem bir sene süre ile garantilidir. Servisimiz sonrasında ödemenizi nakit, havale ve kredi kartı gibi yöntemler ile yapmanız mümkündür.

Kombi Servisi Çağırmadan Önce Ne Yapmanız Gerekiyor

  • Kombi servisi çağırma aşamasından önce, aşağıda yer alan noktaları dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer hatalı çalışma devam ediyor ise, teknik ekibimiz ile kontak haline geçebilirsiniz.
  • Arıza sürecinde, çalışma devam ediyorsa ilk iş olarak durdurmanız gerekiyor. Doğalgaz vanasını kapalı duruma getirdikten sonra elektrik sigortasını kapatın ve yetkili servisime anışın. Eğer yarım kapama işlemi yaparsanız, güç kaynağı tam olarak kesilmez.
  • Eğer bu işlemler sonrasında yanık kokusu ve arıza devam ederse, bize ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinde yer alan numaradan iletişime geçmeniz mümkündür.

Kombinin hiç çalışmaması halinde direkt olarak bizimle irtibata geçmeniz gerekiyor. Kısa bir süre içinde adresinize gelerek, uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Alanında uzman ekibimiz, sizlere vermiş olduğu hizmet ile sorunlarınızı en kısa süre içinde çözer.

Kombi servisimiz 1 yıl garanti kapsamı içindedir. İşçilik hataları ve yedek parça değişimi dahil olan bu garanti kapsamı sayesinde hizmetimizden en yüksek verim ile fayda sağlama şansına sahip olabilirsiniz. İletişim numaramız üzerinden bizimle kontak kurarak, kısa süre içinde geri dönüş almanız gerekiyor. Arıza kaydınızı bırakmanız halinde, sorunlarınızı kısa süre içinde çözüyoruz.