0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Kombi Arıza Tamiri

Tüm elektronik eşyalarda olduğu gibi, kombilerde arıza yapmaya ve eskimeye meyillidir. Hangi marka olursa olsun, fark etmeksizin zaman zaman arız yapması muhtemeldir. Sizlere bu yazımızda Kombi arıza tamiri hizmeti veren firmamız hakkında bilgiler aktaracağız. Uzun zamandır sektör de hizme veren ekibimiz ile sizlere 7/24 hizmet sunmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda ücretsiz bir şekilde danışma hizmeti vererek, kombilerinizle ve arızası ile alakalı olarak merak ettiğiniz tüm konularda bizlerden bilgi almanız mümkündür.

Firmamızın; bakım, kombi arıza, danışma ve servis hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Havaya vermiş olduğu zarar nedeniyle, katı ve kimyasal yakıtların yerlerini doğal gaz almaktadır. İnsanlar sürekli olarak büyüyen yerleşim yerinde, katı ve kimyasal yakıtlar nedeniyle nefes almakta zorlanırlar.

Kombi arıza tamiri için ilk olarak kombi arızası oluşmuş olması gerekiyor. Müşterilerimizden tarafımıza en sık sorulan soru ise, kombi arızasını nasıl anlarım sorusu olmaktadır. Kombi su basıncı, reset atma işlemi ve gaz vanası kontrolü sorasında da çalışmıyor ise, arıza durumu olması muhtemeldir. Bu tarz bir durumda bizi aramanız gerekiyor. 7/24 olarak vermiş olduğumuz hizmetler ile, sizlere her konuda yardımcı olmaya devam etmekteyiz. Konu hakkında detaylı bilgi almak için aynı zamanda internet üzerinden bizimle iletişime geçmeniz de mümkündür.

Kombi Arıza Tamiri Süresi

Kombi arızası ile karşılaşmanız ardından bizimle iletişime geçmeniz halinde, sizlere en kısa süre içinde geri dönüş yapıyoruz. Uzman bir ekibimiz ile, evlerinize gelip sorunu belirledikten sonra, en ekonomik çözümü sizlere bildiriyoruz.

Kombiler, özellikle soğuk hava şartlarında hayat kurtarıcı bir role sahiptir. Bu nedenle, yaşamış olduğunuz sorunları en kısa süre içinde çözmeniz oldukça önemlidir. Tamir işlemleri için uzman bir ekipten yardım almanız, sizlere olumlu anlamda geri dönüş sağlar. Kombi arıza tamir süresi, arızanın çeşidine göre değişir. Eğer uzun süreli bir onarım gerekiyorsa, sizleri mağdur etmemek adına kombi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Telefon numaramızdan bizleri arayabileceğiniz gibi, mail yolu ile de ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizde tüm hizmetlerimiz bulunuyor.