0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com
Gölcük
Kombi Bakımı
Viessman

Gölcük Viessman Kombi Bakımı

Gölcük Viessman Kombi Bakımı

Gölcük Viessman Kombi Bakımı

Gölcük Viessman Kombi Bakımı, düzenli olarak kombi bakım hizmeti vermektedir. Her sene en az bir defa yapılması gereken kombi bakımı, kombinin daha az yakıt yakmasına ve istenen ısının daha kolay elde edilmesine yardımcı olacaktır. Gölcükte hizmet veren servis ekibi ile 7/24 destek sağlayan Viessman kombi servisi, her konuda size yardımcı olan bir ekibe sahiptir.  Kombi servisi ve kombi bakımı için doğru hizmet almanız oldukça önemlidir.

Kombi bakım hizmeti sayesinde ilk aşamada genel iç temizlik yapılmaktadır. Kombi, suda çalıştırılır ve sonrasında limit ve sensör değerleri ölçülür. Bunun yanında sıcak su da çalıştırılarak alev boyu ölçüm işlemi yapılır.  Alev gözleri ve yanma odası temizleme işlemi yapılmalıdır. Fan motoru sökülür ve yıkanır. Bu şekilde tozlardan arındırılır.

Viessman kombi bakımı, kısa süre içinde gerçekleşerek, sizlere verimli bir çalışma sağlanmaktadır.  Türkiye’de kombi bakımı veren çok fazla servis olduğunu ifade edebiliriz. Burada önemli olan nokta, kaliteden ödün vermeyen ve müşteri odaklı düşünen bir ekip ile ortak çalışmalar sürdürmektir.

Kombi bakımı ücreti, genel olarak merak edilen konulardan biri olarak dikkat çekiyor. Ücret genel olarak servisten servise farklılıklar gösterir.  Uygun fiyata kombi bakımı hizmetinden yararlanmak için telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere kısa süre içinde geri dönüş sağlayarak, kombi bakım ve onarım hizmeti sunacağız.

Gölcük Viessman Kombi Bakımı hizmeti, her geçen gün gelişen hizmet anlayışı ve kapasitesi ile, sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Kombilerinizin bakımı konusunda destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde sizlere destek anlamında yardımcı olmaya çalışacağız. Viessman, kombi markaları denildiği zaman akla gelen ilk markalardan biridir. Doğru karar vermek için sitemizde yer alan yazıları da okuyabilirsiniz.