0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com
Genel

Gölcük Vaillant Kombi Bakımı

Gölcük Vaillant Kombi Bakımı

Gölcük Vaillant Kombi Bakımı

Vaillant Kombi Bakımı, Gölcük ilinde en hızlı ve kaliteli şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin en kaliteli markalarından biri olan Vaillant, kış aylarında yüksek tasarruf avantajı ile, sizlere önemli ölçüde yardımcı olmaya devam etmektedir. Kombi bakımı, sunmuş olduğu avantajlar ile birlikte, daha etkin bir şekilde performans alabilmeniz için yardımcı olmaya devam ediyor.

Mutlaka düzenli olarak kombi ve petek bakımızı yaptırmanız gerekmektedir. Bu şekilde alacağınız verim oldukça yüksek olacaktır. Verimi bir tık daha arttırmak alacağınızın randımanın da yükselmesine büyük ölçüde yardımcı olur. Bakım esnasında, sizlere profesyonel kadromuz ile tam zamanlı olarak destek veriyoruz.

Bakım bir çok farklı aşamadan oluşmaktadır. İlk aşamada sıcak su ve kalorifer yapma durumlarının kontrolleri yapılır. Arıza varsa, bunun giderilmesi gerekmektedir. Bir diğer nokta ise kombinin su sızdırmazlığıdır. Bu durum kontrol edilir ve sızma varsa arıza giderme çalışmaları yapılır.

Yedek parçada oksitlenme ve tozlanma çok sık görülen durumlar arasındadır. Bu tarz bir durum varsa ilk aşamada kontrolü yapılması gerekmektedir. Kontrol sonrasında temizlenme işlemleri yapılmalıdır. Kombinin yanma odasında bulunan genleşme tankı ve blorür kontrol edilmelidir.

Elektrik bağlantı hataları, kombilerde en fazla rastlanan sorunlar arasındadır. Eğer bu tarz bir durum varsa, hatalar kontrol edilir ve tespit sonrasında doğru işlemler uygulanır. Baca ve baca fanı da kombi arızlarında çok sık görülen sorunlar arasındadır.

Gölcük Vaillant Kombi bakımı, uzman bir ekip tarafından yapılmaktadır. Güler yüzlü ekibi ile hizmetinde devam eden marka, sizlere her konuda yardımcı olmaya devam ediyor. Site üzerinden iletişim numarasını kullanarak kısa süre içinde iletişime geçebilir ve sorunlarınızı çözme yoluna gidebilirsiniz. Destek ekibi aktif olarak çalışan marka, sizlere her konuda yardımcı olmaya devam ediyor.