0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com
Gölcük
İmmergas
Petek Temizliği

Gölcük Immergas Petek Temizliği

Gölcük Immergas Petek Temizliği

Gölcük Immergas Petek Temizliği

Gölcük Immergas Petek Temizliği hizmeti vermesi nedeniyle, ısıtma sistemlerinde en yüksek verimi almanıza yardımcı oluyor. Geniş bir hizmet ağı olan Immergas Kombi servisi, petek temizleme ihtiyacını da göz önünde bulundurarak sizlere destek olmaktadır. Peteklerin yeterince ısıtmadığını düşünüyorsanız, sorunun petek içinde toplanan tortular ve kir olduğu düşünülebilir.

Petek temizleme işlemi ortalama olarak 1, 1.30 saat kadar sürmektedir. Bu süre zarfında ilk olarak tesisatın için temiz su ile yıkanmalıdır. Bu işlem makine yardımı ile yapılır. Çamurun ve tortuların tesisat borusu içinde çıkarmak adına makine ve kimyasallar da kullanılmalıdır.

Petek temizleme haricinde ,yerden ısıtma sistemlerinde de çamurlaşma meydana gelebilir. Bunu temizlemek için mobil sistem temizleme makineleri kullanılmaktadır. Bu işlem, tüm odalara giden boruları tek tek temizleme aracılığı ile olur. Temizlik işlemini makine ile yaptığımız için, borular için çamur tabakasından eser kalmaz. Bu işlem, kimyasal ile yapmak istemeniz halinde, özel kimyasal maddeleri de kullanabilirsiniz. Kimyasallar su taşı, kireç ve benzeri maddeleri yok etmede kullanılmaktadır. Oldukça uygun fiyata petek temizliği için Gölcük Immerges Petek temizleme servisini tercih edebilirsiniz.

Petek Temizleme, direkt olarak faturalara yansımaktadır. Kişiler, petek kirliliği nedeniyle yeterince ısı olmadığı için, kombilerinin ısılarını yükseltir. Bu da önemli bir maddi külfet olarak karşımıza çıkar. Bunun önüne geçmek oldukça kolaydır. Evde kendi imkanlarınız ile petek temizleme işlemi yapmak oldukça zordur. Eğer bu konuda uzman değilseniz, Immergas’ın uzman ekibinden destek alabilirsiniz.

Türkiye’nin her köşesinde kombi servisi sağlayan marka, aynı zamanda petek temizleme işlemleri içinde sizlere yardım oluyor. Immergas ve diğer tüm markalar için sizlere destek olan firma, bu konuda uzman bir ekibe sahiptir. Gölcük Immergas Petek Temizliği için site üzerinde yer alan iletişim numarası ile direkt olarak iletişim kurmanız mümkün olacaktır.