0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Gölcük Immergas Kombi Bakımı

Gölcük Immergas Kombi Bakımı

Kombi bakımı, periyodik olarak düzenli aralıklar ile yapıldığı takdirde, kombinin verimi gözle görülür derece artış gösterecektir. Soğuk kış günlerinde meydana gelmesi olası kombi sorunlarının önüne geçilmesi için, arızaları önceden tespit etmek ve kombi cihazının inceleme işleminin yapılması gerekmektedir. Masrafları en düşük düzeye çekerek, cihaz ömrünü ve yakış kapasitesini en düşük seviyeye çıkarmanız halinde, cihazın verimi oldukça artar.

Kombi bakımı yapan firmaların sayısı oldukça fazladır. Gölcük Immergas Kombi bakımı bu açıdan sizlere yardımcı olacak, profesyonel kadrosu ile çözüm odaklı olarak sizlere yardımcı olmaktadır. Masrafları al düşük düzeyi indirerek sizlere yardımcı olan kombi bakım servisi, Immergas markası öncülüğünde sorun odaklı olarak çalışmalarına devam ediyor.

Gaz kaçağı kontrolü ve müdahale işlemi her zaman yapılmaktadır. Kombi bakımını küçük bir örnek ile anlatacak olursak; otomobilin senelik bakımı, filtre değişimi, yağ değişimi ve benzeri işlemleri yaptığınız zaman, vakit performansında ve yakıt harcamasında tasarruf sağlanır. Periyodik olarak yapılan kombi bakımı beraberinde kombi cihazının da performansını yüksek derecede arttıracaktır. Isıdan ve yakıttan yüksek oranda tasarruf sağlamak için işlemleri düzenli zaman aralıkları ile yapmanız gerekiyor.

Gölcük İmmergas Kombi bakımı cihazın tozlarının temizlenmesi, brülör sökülüp yıkanması, yanma haznesinin temizlenmesi, prop gözlerinin temizlenmesi gibi aşamalardan oluşur. Bunun yanında sıcak su akışı kontrol edilir, cihaz bakımı bitiminden sonra çalıştırılarak kontrol edilir. Son olarak ise cihazın müşterinin karşısında son kez kontrolü yapılır.

Kombi bakımı hakkında fikir almak için sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 destek alabileceğiniz ekibimiz, sizlere her türlü konuda yardımcı olmaya devam etmektedir. Sorunlarınızı çözmek için sizlere her konuda yardımcı olmaktayız.

Eğer cihaz yoğuşmalı ise, buna ek olarak bir süreç daha vardır.  Yoğuşma su kabı temizlenir ve ardından gidiş hattındaki çamur temizliği yapılır. Kombi bakım hizmeti genel olarak aynı aşamalardan meydana gelmektedir. Destek almak için kısa süre içinde bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Kombi bakım, onarım ve servisi ile, sizlere hizmet sonrası destek de vermeye devam ediyoruz.