0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Gölcük Eca Kombi Servisi

Gölcük Eca Kombi Servisi

Gölcük Eca Kombi servisi ile, rutin kontrollerinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda acil ihtiyaçlarınız için de kombi servislerimizden yararlanmanız mümkün olacaktır. 7/24 canlı destek için hizmet veren ekibimi, kısa süre içinde kombi sorununu çözmek adına uzman ekibi ile sizlere yardım etmeye devam ediyor. Bakımlar genel olarak 15 dakika içinde tamamlanmaktadır.  Bunun yanında petek temizliği ve kombi servisi gibi ihtiyaçlar doğrultusunda bu sürenin uzayabildiğiniz ifade edebiliriz.

Bunun yanında bazı hayati sorunlar söz konusu olabilir. Parçalı gaz sızıntısı, oluşabilecek hayati sorunların başında geliyor. Bu tarz bir durum söz konusu olduğu zaman, acil olarak ekibimizi arayabilir ve destek alabilirsiniz. Kış aylarında, doğalgaz sorunu baş gösterdiği zaman ekip hazır olarak beklemektedir.

Parça değişimi ve tamir işlemleri sayesinde kombiniz çalışır hale gelir ve sorunlarınız tamamen çözülür. Gölcük Eca Kombi tamiri, hizmet anlayışında müşteri odaklı düşünmektedir.  Bu sayede meydana gelecek olan olası sorunların önlemi öncesinde alınmış olur. Bu da büyük oranda zaman tasarrufu sağlar. Eca Kombi tamiri, sadece eca marka kombiler için değil, diğer kombi seçeneklerinde de ulaşabileceğiniz bir canlı destek hattına sahiptir. Bu canlı destek hattına telefon üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, iletişim için diğer yöntemleri de tercih edebilirsiniz.

Daha önceden de ifade ettiğimiz gibi, firmamız tüm kombi markalarına tamir ve servis hizmeti veriyor. Sürekli olarak eğitimine devam eden alanında uzman bir kadroya sahip olan firma, size danışarak parça değişikliği konusunda onay alır ve gerekli onarımı sağlar. Model ve marka ne olursa olsun, kombiler en kısa süre içinde tamir edilir ve sorun halledilir.

Gölcük Eca Kombi tamiri, sadece kombi arızası durumunda değil, bunun haricinde periyodik aralıklar ile tercih edilebilecek olan bir hizmet ağıdır. Kısa süre içinde bizimle iletişime geçmeniz halinde, sorunlarınızı çok rahat bir şekilde çözmeniz mümkün olacaktır. Eca markası, sizlere her konuda destek olmaya devam ediyor.