0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Gölcük Eca Kombi Bakımı

Gölcük Eca Kombi Bakımı

Gölcük Eca Kombi Bakımı, Türkiye’nin en yaygın servis ağı parolası ile, sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Türkiye’de geniş bir servis hizmetine sahip olan firma, Gölcük’te de sizlere yardımcı olmaya ve sorunlarınızı çözmeye devam ediyor. Eca şirketi üzerinden en yakın bölge servisini bulabilir ve aynı gün içinde servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Eğitimli uzman kadro ile, 7/24 aktif çağrı merkezi üzerinden faaliyetlerine devam eden Eca, kalitesinden ödün vermeye bir anlayışa sahip.

Eca Teknik Servisi, arıza durumlarda, eca marka ürünlerinize aynı gün için uzman destek sağlamaktadır. Eca çağrı merkezi üzerinden firma ile direkt olarak kontak kurmanız mümkündür. Türkiye’nin 4 bir yanında hizmet vermeye devam ediyor. Arıza kaynağı tam olarak belli olmayan elektrikli ev aletlerine dokunmak oldukça tehlikelidir. Bu nedenle olası arıza halinde direkt olarak teknik servis üzerinden destek almak oldukça mantıklı olacaktır. Bunun yanında Kombi servisi konusunda uzman birinden destek almadan önce size sunacağımız hizmetleri değerlendirmeniz mümkündür.

Servisi çağırmadan önce, elektrik ve fişlerin takılı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Cihazınız ve birlikte verilen tüm belge ve dokümanları çağrı merkezini aradığınız süreçte yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Eğer cihaz, doğalgaz ile çalışıyorsa ilk etapta yapmanız gereken doğalgaz vanasını kapatmaktır.

Gölcük Eca Kombi Bakımı, bakım, onarım ve servis çalışmaları ile sizlere destek sağlamaya devam ediyor. Bakım çalışmaları alanında uzman bir kadroya sahip olan marka, destek konusunda sorunsuz hizmet vermektedir. Siz de bu destekten yararlanmak için telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere kısa süre içinde geri dönüş yaparak sorunlarınızı çözeceğiz.

Kombi bakımı belirli süreçlerden oluşmaktadır. Genel olarak periyodik aralıklar ile yapılması önerilir. Aksi halde, kombilerin süreçlerde sorun çıkarması muhtemeldir.