0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Gölcük Demirdöküm Kombi Servisi

Gölcük Demirdöküm Kombi Servisi

Gölcük Demirdöküm Kombi Servisi en uygun fiyat garantisi ile, sizlere Gölcük’te hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin her noktasında bayilikleri olan Demirdöküm, Pazar çalışması sonrasında uygun fiyat politikası ile rekabet ortamında sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Firmalar inceleme işleme işleminden sonra, doğru fiyat politikalarını hazırlamak zorundadır. Bu şekilde müşteri memnuniyetini ön planda tutmak adına önemli bir adım atılmış olur.

Kombi servis ve bakım çalışmalarında, son teknolojiyi kullanarak, en kısa süre içinde müşterilerimiz için en uygun kalıcı çözümleri üretmeye devam ediyoruz. Kombi Servisi konusunda, uzman bir ekibe sahip olarak sizlere yardımcı olmaktayız. 7/24 hizmet alabileceğini şirketimiz ile görüşme yapmak için, ilk etapta, telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçmeniz mümkündür. Bu şekilde hizmet almanız halinde, sizlere desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Bir çok markaya uygun hizmet verme özelliğimiz nedeniyle, yedek parça hizmeti de veriyoruz. Çok sayıda marka ile ortak çalışmalar yaptığımızı ve bu şekilde piyasada önemli bir yere geldiğimiz ifade edebiliriz.

Demirdöküm 1954 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Su ısıtma, iklimlendirme, ısıtma ve benzeri sektörlerde faaliyetlerine devam eden firma, kuruluşundan günümüze, Türk sanayisine katkıda bulunma noktasında çok sayıda yatırımı hayata geçirmeyi başarmıştır. Bunun yanında tüketicisine sunduğu üstün teknoloji ile piyasada gözde olmayı başarmıştır.  Piyasada adından söz ettiren marka, hizmet anlayışı ile he geçen gün büyüyor.

Gölcük Demirdöküm kombi servisi, uzun yıllardır hizmetine devam ediyor. Demirdöküm markası, dünyada bilinen ve tercih edilen bir marka haline geldi. Bunun önemli noktalarından biri de kombi servis aşamasıdır. Kombi servisi, oldukça titiz çalışan marka, sizlere her konuda yardımcı olmaya devam ediyor. Piyasanın en kaliteli ürünleri ve markaları için bizi takip etmeye devam edin.