0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Başkiskele Demirdöküm Kombi Arıza Tamiri

Başkiskele Demirdöküm Kombi Arıza Tamiri

Başiskele Demirdöküm Kombi Arıza Tamiri, kombilerde meydana gelen arızaların tamir işlemlerine verilen isimdir. Kombiler, özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanmak zorundadır. Kombi markalarının farklı arıza kodlarının olduğunu rahat bir şekilde ifade edebiliriz. Bu arıza kodlarının hepsi, farklı bir arızayı gösterir. Arıza kodları sayesinde, servis elemanları çok rahat bir şekilde arıza kaynağını bulabilir. Sunulan hizmetten yararlanmak için bizi aramayı tercih edebilirsiniz.

Kombi arızaları genel olarak, kombinin bir parçasının kendi işlevini yerine getirmemesi nedeniyle ortaya çıkar. Bozulan parçaların yenisi ile değişmesi oldukça önemlidir. Değiştirilen parça sayısı, kombi arızasının tamiri anlamına gelmektedir. Sizlere bu yazımızda Kombi arıza tamiri hakkında detaylı bilgileri aktaracağız. Bu bilgiler sayesinde, sorunlarınızı çok rahat bir şekilde çözebilirsiniz.

Kombi arızlarında, değişim gereken parçalar, servis tarafından değiştirilmektedir. Montajı yapılan kombi yedek parçaları, servis tarafından 1 sene garanti ile müşterilerimize sunulur. Komi yedek parçası eğer arızaya geçerse, kombi arıza işlemi talep edebilirsiniz.

Başiskele Demirdöküm kombi Arıza tamiri 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Kombi arıza tamiri, eski ana kartın çıkartılması ve yeni ana kartın takılması şeklinde olabilir. Yeni ana kart 1 sene ile garanti altına alınır. Eğer 1 sene içinde arıza olur, servis bunu ücretsiz olarak değiştirir.

Kombi arızalarının en büyük nedeni, düzenli olarak bakım yapılmaması kaynaklı olmaktadır. Kombi bakımları, her sene 1 defa yaptırılmalıdır. Bunun yanında petek temizliği de kombi arızası olarak görülebilir. Petek temizliği işlemi de 2 senede bir düzenli olarak yapılmak zorundadır. Kombi arızası hakkında siz de bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için telefon numaramızı kullanabilirsiniz. Sizlere kısa süre içinde geri dönüş yapacağız.