0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Başiskele Vaillant Kombi Servisi

Başiskele Vaillant Kombi Servisi

İzmit’in her bölgesinde hizmet vermeye devam eden Vaillant Kombi, onarım ve bakım işlemlerini yerine getirmeye devam ediyor. Uzman ekiplerin oluşturduğu deneyimli kadrosu ile hizmet veren firma, arıza durumlarında sizlere bir telefon kadar yakındır. Başiskele Vaillant Kombi servisi için çağrı merkezlerine ulaşarak arıza kaydı bildirmeniz yeterli olacaktır. Vaillant servisi tarafından bakım ve onarım işlemleri 1 yıl garanti kapsamındadır. Bunun yanında onarım ve bakım işlemleri sonrasında ödemenizi ister nakit, ister kredi kartı ile yapmanız mümkündür.

Kombi servisi çağırmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bu yazımızda ifade edeceğimiz bu noktaları gözden geçirdikten sonra kombi servisi çağırmanızı önerilir.

İlk aşamada arıza durumlar yaşanması halinde, kombiyi  hemen durdurmanız gerekmektedir. Yanık ve koku gibi durumlarda sorunların büyümesi mümkün olacaktır. Elektrik düğmesinin tam olarak kapatılmaması, güç kaynağını tam olarak kesmez. Bu nedenle elektik bağlantısının tamamen kapalı olduğuna emin olmanız gerekiyor. BU İşlemleri tamamladıktan sonra sorun devam eder ve yanık kokusu alırsanız, Başiskele Vaillant Kombi Servisini arayabilirsiniz.

Türkiye’de kombi servisi yapan birçok firma olduğu bilinmektedir. Bunlar arasında güvenilir olanlar ile çalışmak son derece önemlidir. Bu noktada ünlü markalar ve referansları bol olan firmalar devreye girer. Vaillant, en fazla rağbet gören ısı sağlayıcıları arasında yer alıyor. Kombi sektöründe öncü markalardan biri olması, beraberinde size önemli alternatifler de sunuyor.

7/24 hizmet veren Başiskele Vaillant Kombi Servisine ulaşmak için telefon numarasının yanında mail adresini de tercih edebilirsiniz. Fakat durum acil ise, en sağlıklı iletişim yöntemi telefon ile iletişim kurmaktır. Sizlere sağladığımız kombi servisi, sonrasında da devam edecektir. Hizmet sonrası destek ekibi ile profesyonel bir şekilde faaliyetlerini sürdüren ekibimiz, sizlere yardımcı olmaya devam ediyor.