0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Başiskele Immergas Kombi Bakımı

Başiskele Immergas Kombi Bakımı

Başiskele Immergas Kombi Bakımı, periyodik aralıklar ile yapılması gereken bakım desteğini sağlamaktadır. Kombi ve şofbenler daha verimli çalışması ve olası arızalara karşı hazırlıklı olması için her sene 1 defa kombi bakımına tabii tutulmalıdır. Firmamız bu noktada sizlere sağladığı destek ile, kusursuz bir hizmet vermeye devam etmektedir. Bu hizmetten yararlanmak için ilk etapta, bizimle görüşme sağlayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi bakımı, kombi bakımına göre maliyet açısından çok daha uygundur. Kombi arızaları sonrasında, kombilerin arızları uzman ekibimiz tarafından çözülür ve sonrasında gerekli değişimler yapılır. Kombi bakımı için telefon numaramız üzerinden bizimle iletişim kurmanız mümkündür. Size kısa süre içinde geri dönüş yapacağız.

Başiskele ımmergas Kombi bakımı uygun fiyat politikasına tabii olarak hizmet veriyor. Fiyatlar sabittir ve çok fazla değişkenlik göstermez. Telefon numaramıza iletişim kategorisinden bularak, bize ulaşmanız mümkündür. Kombi bakımı ve kombi onarım işlemleri için uzun zamandır hizmet vermekteyiz.

Kombi bakımı belirli aşamalardan oluşmaktadır. Bu aşamalarda ilk etapta kombinin iç temizliği yapılmaktadır. Sonrasında kombi sıcak suda çalıştırılır. Limit ve sensör değeri ölçülür. Bunun yanında alev boyu da ölçülmektedir. Eğer ayar sapması varsa, alev boy ayarı yapılır. Soğuk su ara bağlantı parçaları temizlenir. Fan motoru sökülür yıkanır ve tozlardan arındırılır. Peteklerin havası alınır ve kalorifer filtresi sökülüp temizlenir.

Yukarıda sizlere Başiskele Immergas kombi bakımı hakkında açıklamalarda bulunduk. Uzman ekibimiz sizlere desek konusunda yardımcı olarak, aşamaları isterseniz tarafınıza detaylı bir şekilde anlatabilir. Bunun yanında petek temizliğinin de çok önemli olduğunu ifade edebiliriz. Kombi bakımı hakkında detaylı bilgi almak için sitemiz üzerinden çok rahat bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere kısa süre içinde geri dönüş sağlayacağız.