0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Başiskele Eca Petek Temizliği

Başiskele Eca Petek Temizliği

Petek temizliği, kombi bakımının ve onarımının en önemli parçasıdır. Kombilerde meydana gelen performans düşüşleri genel olarak Peteklerde meydana gelen kireçlenme ve tortular ile alakalıdır. Petek temizliği, düzenli olarak 2  senede bir yapıldığı takdirde bu tarz sorunlar meydana gelmez. Başiskele Eca Petek Temizliği kapsamı altında, siz de bu seçenekten yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Eca markası yılların getirdiği güven ile, sizlere ısı sistemleri hakkında geniş bir hizmet ağı sunuyor. Tüm markalar için kombi servisi yapan marka, Türkiye’nin her köşesinde sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Kombi servisi, düzenli olarak yapılması halinde kombi verimi artacaktır. Eğer kombi bakımını her sene yapmazsanız, kombi veriminde %30 oranında düşüş olacaktır.

İyi ısıtan peteklere sahip olmanız için, periyodik olarak 2 yılda bir petek temizliği, her sene kombi bakımı yapılmasını öneriyoruz. Aksi halde sıcaklık dağılımı eşit olmaz ve ısınma sorunları ile karşı karşıya kalırsınız. Ayrıca bakım ve temizleme işlemleri sayesinde kombinizin ömrünü oldukça arttırma şansına da sahip olursunuz.

Kombi seçiminde, güvenilir markaları tercih etmek oldukça önemlidir. Eca, markalar klasmanında değerlendirildiği zaman en kaliteli kombileri piyasaya sürüyor. Yedek parça anlamında da alternatifi olması, kombi bakım ve onarım işlemlerini oldukça kolaylaştırıyor.

Başiskele Eca Petek Temizleme, zamanla kirlenen ve ısınma sorunu yaşayan kombiler için önemli bir çözümdür. Eca Kombi Servisi tarafından sağlanan bu hizmet oldukça uygun fiyata kısa süre içinde tamamlanmaktadır. 1, 1,30 saat içinde petek temizleme işlemi tamamlanır. Sonrasında da gerekli kontrol sağlanır. Kontrol işlemi tamamlandıktan sonra, gerekli teslimat yapılmaktadır.

Eca Petek Temizliği hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan diğer yazıları da okuyabilirsiniz. Son derece kaliteli hizmeti ile dikkat çeken firma, sizlere güvenilir hizmet sunuyor.