0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Başiskele Eca Kombi Bakımı

Başiskele Eca Kombi Bakımı

Özellikle kış aylarında kombi bakımının önemi daha çok anlaşılmaktadır. Başiskele Eca Kombi Bakımı servisi, sizlere bu noktada oldukça yardımcı olur. Kombi bakımı esnasında, kullanıcıların bilmesi gereken bazı noktalar vardır. İlk olarak kombiyi doğru olarak tanımalı ve fikir sahibi olmalıyız. Bu sayede, herhangi bir destek almadan kombimizi kendimiz tamir edebiliriz.

Kombiler, suyu ısıtmak ve radyatörleri ısıtmak için doğalgaz enerjisini kullanan bir alettir. İççinde yanma odası, eşanjör, depo, üç yollu vana ve pompa yer almaktadır. Banyo veya mutfakta sıcak suya ihtiyaç duyduğumuz zaman otomatik sensör suyun akışını algılar. Kombide ayarlanmış olan sıcaklığı baz alarak suyu ısıtır. Bizim istediğimiz sıcaklıkta sabitleme yapılır. Kombiler hakkında otomasyonu güçlü aletlerdir diyebiliriz.

Kombi bakımının kışa girmeden önce yapılması gerekmektedir. Bu bakım belirli aşamalarda oluşur. Kombi bakımı başlamadan önce, basınç seviye göstergesini kontrol etmemiz gerekmektedir. Bu seviye tüm markalara ve modellere göre değişiklik gösterebilir. Yeni çıkan kombiler dijital sensör yardımı ile çalışır. Biz de bunu dijital ekran üstünden izleyebiliyoruz. Konu hakkında detaylı bilgi için kullanım kılavuzuna bakabilirsiniz.

Başiskele Eca Kombi Bakımı, kombinizin sizi mağdur etmemesi isi senelik olarak yapılması gereken düzenli bakımlardır. Eca, bakım, onarım ve petek temizliği gibi işlemler için alanında uzman bir servis ekibi ile sizlere destek olmaktadır. 7/24 aktif olarak çalışan bu servis, müşteri memnuniyeti politikası izlemektedir.  Yaşayacağınız olası  sorunları çözme aşamasında, Eca Kombi Servisinden destek alabilirsiniz.

Her sene kış mevsimi öncesinde kombiler düzenli bakım ve temizlik kontrollerinden geçmelidir. Kombi bakımı yapılması halinde, kombinin verimi %30 oranında artış gösterir. Filtre kontrolünün sık sık yapılması da oldukça önemlidir. Aksi takdirde ısınma sorunları ortaya çıkabilir.

Başiskele Eca Kombi Bakımı için 7/24 hizmet veren servis ekibimiz sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Ekibimiz uygulamış olduğu yüksek uygun fiyat sayesinde, sizlerin cebini yormadan önemli bir hizmet sağlıyor. Ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi, kredi kartı seçeneğini de değerlendirmeniz mümkündür.  Konu hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan diğer yazıları da okumanızı öneririz.