0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Başiskele Eca Kombi Arıza Tamiri

Başiskele Eca Kombi Arıza Tamiri

Kombi arızalarının önüne geçilmesi için bazı işlemlerin yapılması şarttır. Bu işlemler arasında yer alan Kombi bakım işlemi, her sene düzenli olarak yapılmalıdır. Aksi halde, olası sorular ile karşılaşma riski oldukça fazladır. Bu da beraberinde mağduriyet getirir. Başiskele Eca Kombi Arıza Tamiri seçeneği sunarak, sizlere 7/24 hizmet sağlıyor. Bu hizmetten yararlanmak için telefon numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Onarım, bakım ve temizleme işlemleri için Eca markasını tercih edebilirsiniz.

Kombi arıza tamirinde süreç bellidir. Kombide eğer kalıcı bir arıza var ise, kullanıcının ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda bilgi alınır. Sonrasında petek ve sıcak su radyatörleri test edilir. Kombinin içi  açılır ve tecrübeli servis ekibi tarafından arızalı parça bulunur. Sonrasında ise müşteriye bilgi verilir.

Kullanıcıdan onay aldıktan sonra, bozuk parça orijinal yedek parça ile değiştirilir. Tüm sorunlar ve arızalar giderildikten sonra, gaz ve menfes kontrol edilir. Son olarak ise kullanıcıya işçilik ve parça garantisi bildiren form imza atılarak verilir.

Başiskele Eca Kombi Arıza Tamiri bu süreçler sonrasında tamamlanmaktadır. Arızaların yaşanmaması için daha önce de ifade ettiğimiz gibi, kombi bakımı düzenli aralıklar ile yapılmaktadır. Bu şekilde mağduriyet yaşama şansınız oldukça azalır. Kombiniz tamamen arızalı ise, Eca marka kombileri de tercih edebilirsiniz.

Sorunsuz hizmet anlayışı, güler yüzlü personel kadrosu ve müşteri odaklı düşünen politikası ile Eca, sizlere her zaman yardımcı olmaktadır. Sitemiz üzerinden bizler ile çok rahat bir şekilde iletişime geçebileceğiniz gibi, internet sitemiz üzerinden de ön bilgi alabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanına servis hizmeti sağlayan Eca, sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. Uygun fiyat politikası ve müşteri odaklı düşünce anlayışı ile, sizlere sorunsuz hizmet sunuyoruz.  Başiskele Eca Kombi Arıza tamiri ile kombi servisimizden yararlanabilirsiniz.