0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Başiskele Demirdöküm Kombi Bakımı

Başiskele Demirdöküm Kombi Bakımı

Başiskele Demirdöküm Kombi bakımı, İzmit’te sizlere ayrıcalıklı kombi bakım hizmeti sağlamaktadır. Kombi bakımını tanımlayacak olursak; kombilere yapılması gereken temizleme ve kontrol işlemi olarak özetleyebiliriz. Kombi onarımı, kombi tamiri ve petek temizleme gibi kavramlar bu tanımın içine girmektedir. Demirdöküm firması, uzun zamandır vermiş olduğu hizmet ile adından daha fazla söz ettirmeye devam ederken, Kombi bakımı işlemleri için de özel bir servis hattı bulundurmaktadır.

Kombi bakımının, kış aylarında girmeden önce yapılması önerilmektedir. Mart ve Eylül ayları arasında, her sene en az 1 defa yapılması, uzmanlar tarafından yeterli olarak değerlendirilir. Fakat kombinin markası, yaşı ve verimine göre bu sayıda artışlar olabilir. Bu konuda detaylı bilgi için Demirdöküm kombi servisinden bilgi alabilirsiniz. Cağrı merkezi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Kombi temizliği neden yapılmalı sorusu, Başiskele Demirdöküm Kombi bakımı servisinden yararlanmak isteyen kullanıcıların merak ettiği konular arasında yer alıyor. Daha az sorun yaşamak, tasarruf sağlamak, kış aylarında meydana gelecek olan olası sorunları önceden tespit ederek müdahale etmek ve kombi ömrünü uzatmak için, kombi temizliğinin çok önemli olduğunu sizlere ifade edebiliriz. Bunun yanında, eğer kullanıcı istediği randımanı alamaz ise, tasarruf yaşama şansı olmayacaktır. Bunun yanında kış aylarında daha fazla sorun yaşar ve bakımsızlık nedeni ile masrafta artış meydana gelir.

Kombi bakımı tam olarak yapılmaz ise; olası arızaların tespiti yapılamaz ve kombi ömrü kısalır. Özellikle kış aylarında servislerin yoğun olması, kişilerin mağdur olmasına neden olabilir. Kısa süre kullanım dahi olsa, kombi masraf sebebi ile değiştirmek zorunda kalınabilir.

Başiskele Demirdöküm kombi bakımı; profesyonel kadro ile uzman bir şekilde yapıldığı takdirde tam verim elde edilebilir. Aksi halde, istenmeyen sonuçların oluşacağı gibi, sorunların belirmesi de normal olacaktır. Kombi bakımında ilk aşamada su boşaltılır. Sonrasında genleşme tankı havası ölçülür. Blörür temizliği yapılır ve yanma haznesi temizlenir.  Gaz ayarları kontrol edilir. Üç kolu vana temizlenir ve yerine takılır. Konu hakkında detayları almak için sitemizde yer alan diğer yazıları da okumanızı öneriyoruz.