0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Başiskele Baymak Petek Temizliği

Başiskele Baymak Petek Temizliği

Başiskele Baymak Petek Temizliği için firmamız, uzman ekibi ile hizmet vermeye devam emektedir. Son teknoloji ekipmanlarını ve kimya mühendisleri eşliğinde hazırlanan kimyasal ürünleri kullanan ekibimiz, iş bittikten sonra hiçbir masrafa ve zahmete girmeden petek ve tesisat temizliğini yapmaktadır. Eski zamanlarda petek temizliği için peteklerin çıkartılması gerekiyordu. Günümüzde ise, peteklerin çıkartılmasına gerek kalmadan yeni işlemler uygulanmaktadır. Pratik yöntemler ile petek temizliği işlemleriniz yapılmaktadır.

Petek ve tesisatın içinde yer alan tortu, kir, pas ve çamur gibi zararlı maddelerin arınması gerekmektedir.  Petek Temizlik servimiz, bunu bakım işlemleri sırasında yaptığı gibi, aynı zamanda istediğiniz zaman bu hizmetten yararlanma şansına sahipsiniz. Kombinizde meydana gelen ısı kaybının en büyük nedenleri arasında peteklerde meydana gelen kir ve paslar yer almaktadır. Bu sorunun önüne geçebilmek için, servisimizden destek alabilirsiniz.

Kirli su ve kireç, kombiyi açtığınız zaman ortamın ısınması gerekirken, buna engel olmaktadır. Bunlardan kurtulmak için uzman bir ekipten yardım almanız gerekmektedir. Peteklerin içinde yer alan bu maddeler aynı zamanda sağlık açısından da olumsuzluklara neden olabilir. Bunun yanında elektrik ve doğalgaz faturalarını dolaylı olarak etkiler. Isı az olduğu için, daha yüksek derece kombinizi açmanız direkt olarak faturaya yansır.

Başiskele Baymak Petek Temizliği için kullanılan makine çift taraflı olarak dönme tekniğini kullanmaktadır. Bu sayede 60-90 dakika gibi bir süreçte petek temizleme işlemi sonra erecektir. Aynı zamanda uzman ekibimiz, titiz çalışması sayesinde herhangi bir zahmete girmenize gerek kalmadan işlemlerinizi tamamlar. Uygun fiyat politikamız ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan anlayışımız ile sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Petek temizleme işlemi bittikten sonra, istemeniz halinde bakım ve onarım işlemlerinizi de gerçekleştirebiliriz. 7/24 hizmet sağlayarak sizlere destek olmaya devam ediyoruz. Destek almak için bizlere telefon numaramız üzerinden de ulaşmanız mümkündür.

Başiskele Baymak Petek Temizliği uzun zamandır piyasanın içinde olması ve şimdiye kadar edindiği referanslar ile her geçen gün büyümektedir. Firmamız, sizlere hizmet etmek için en doğru adımları atarak, güvenilir bir yapıya bürünmeyi başarmıştır.