0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Başiskele Ariston Petek Temizliği

Başiskele Ariston Petek Temizliği

Petek temizliği, kombinin çalışma prensibi açısından oldukça önemlidir. Peteklerde meydana gelen kirler, ısının yayılmamasına neden olur. Başiskele Ariston Petek Temizliği servisi, sunduğu petek temizleme hizmeti ile, kombi sorunlarınıza karşı önlem olmaya devam ediyor.

Petekler, senelerce kullanıldıkları için, eğer hiç temizlenmemiş ise, zamanla sizlere bazı sinyaller verebilir. Genel olarak petek temizliğinin önemimin farkında olunmasa da sizlere vereceğimiz bilgiler ile doğruları öğrenebilirsiniz. Petek temizliğinde önemli olan nokta tesisat temizliğidir. Kirliliklerin büyük bir bölümü peteklerde değil, tesisatta olur. Kireç, çeper, çamur ve plastik borularda meydana gelen kirlenmeler, ısı yayılmasını engeller. Bakır boru sistemleri temizlik gerektirmez. Bunun nedeni bakır borunun kirlenmemesidir.

Ekibimiz, yılların vermiş olduğu deneyim ile, Petek temizliği konusunda sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. Petek temizliği esnasında, peteklerin yerinden sökülmemesi gerekir. Petekler, söküldüğü zaman çürürler. Petek temizleme işlemi belirli aşamalardan oluşur.

Başiskele Ariston Petek Temizliği ilk aşamada tesisat, kombi, petek, vana kontrolü ile başlar. Eğer gereken bir işlem var ise yapılır. Sonrasında, petek temizlemek için gerekli nokta tespit edilir. Bu noktada petek temizleme makinası monte edilir. Genel olarak mutfak veya banyo tercih edilir. Temizleme esnasında, kesinlikle mekan kirlenmez.

Petek temizleme de çift yıkamanın çok önemli olduğunu ifade edebiliriz. Kombi petek tesisatında çeper ve kir olur. Bunun yanında radyatör peteklerinde çok fazla kir olmaz. Petek temizleme işlemi 60-90 dakika arasında sürmektedir.

Başiskele Ariston Petek Temizliği hizmeti ile sizlere yardımcı olmaya devam etmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmet ile uzun yıllar sizlere yardımcı olmaya devam edeceğiz. Uzman ekibimiz, alanında sürekli olarak kendini geliştirerek sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Bunun yanında siz de sitemizde yer alan bilgileri okuyabilir ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Petek temizleme oldukça kısa bir süreçtir. Burada önemli olan nokta, doğru bir temizlik ve sorunun ana nedenine inmek diyebiliriz. Petek temizliği sonrasında verim artışı kısa süre içinde görülür. Siz de bu hizmetten mahrum kalmamak için telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içinde sizlere geri dönüş yapacağız.