0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Başiskele Ariston Kombi Servisi

Başiskele Ariston Kombi Servisi

Kombi Servisi  hizmeti, bakım, onarım temizlik gibi faaliyetleri kapsamaktadır. Başiskele Ariston Kombi servisi, vermiş olduğu hizmeti, müşteri memnuniyeti odaklı yaptığı gerekçesi ile, uzun zamandır piyasada yer edinmeyi başarmıştır diyebiliriz. Ariston markası herkes tarafından bilinen ve tercih edilen markalardan biridir. Bu anlamda, ariston markasının güvenirliği ile, firmamızın hizmet kalitesi birleşince ortaya önemli bir servis ağı çıkmaktadır.

  • Kombi bakım
  • Kombi onarım
  • Kombi Servisi
  • Kombi Petek Temizleme

Kombi servisi hizmetini Türkiye’nin her bir ilçesine yapan ekibimiz, uzun zamandır piyasada olmanın avantajlarını kullanarak, tecrübesi ile rakiplerinin oldukça önündedir. Firmamız sunduğu hizmet kapsamında, sizlere satış öncesi ve satış sonrası destek de sağlıyor. Aynı zamanda 7/24 aktif olarak çalışması önemli bir artı olarak karşımıza çıkıyor. Siz de hizmetlerimizden tam anlamı ile yararlanmak isterseniz, telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

En Güvenilir Kombi Servisi

Kombi servisi, kombinin yeterince ısınmaması, gürültü çıkarması, su basıncı yükselmesi, su akıtmaması, patlamalı yanması ve peteklerin ısınmaması gibi durumlarda sizlere yardımcı olur. Servisse haber vermeden önce siz de bazı adımlar atabilirsiniz. İlk olarak kombinize reset atma işlemini yapmanızı öneririz. Bunun yanında kombinin elektrik ile olan bağlantısını kontrol edebilirsiniz.

Başiskele Ariston Kombi servisi,  İzmit haricinde, Türkiye’nin çoğu bölgesinde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere yardımcı olan servisimiz, aynı zamanda kolaylıklar sunmaya devam etmektedir. Kolaylıklardan yararlanmak için bizler ile telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kombi servisi ilk aşamada kombi arıza tespiti yapmaktadır. Arıza tespiti sonrasında, kullanıcılara danışır ve yedek parça değişimi yapar. Bazı durumlarda yedek parça gerekmeden kombi tamir edilebilir. Böyle bir durumda sadece işçilik ücreti alınacaktır. Son derece uygun fiyata hizmet veren ekibimiz, güler yüzlü personel kadrosu ile sizlere yardımcı olmaya devam ediyor.  Başiskele Ariston Kombi servisi için bizimle kısa süre içinde iletişime geçmeniz gerekmektedir.