0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Başiskele Ariston Kombi Bakımı

Başiskele Ariston Kombi Bakımı

Başiskele Ariston Kombi Bakımı, düzenli olarak yapılması gereken Kombi bakımı için servis sağlamaya devam ediyor. Uzmanlar yaptıkları açıklamalarda, her sene en az bir kere kombi bakımının şart olduğunu ifade ederler. Kombilerin sorunsuz olarak çalışması ve fiyat/ performans açısından seviye atlaması için Kombi bakımı şarttır diyebiliriz. Bunun yanında, kombi bakımı yapılması halinde, ısınma ve sıcak su gibi ihtiyaçlarınızı daha sorunsuz olarak karşılamış olursunuz.

Kombi bakımı uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Her ne kadar kolay bir iş gibi görünse de, incelikleri olan ve farklı kombi modelleri nedeniyle, her kombi için farklı uygulamalar olan bir daldır. Bunun yanında doğalgaz faturasının cebi yakmaması için, kış gelmeden kombi bakımının oldukça önemli olduğunun altını çizebiliriz. Arızaların önüne geçmek ve doğal gaz faturalarını düşürerek daha sağlıklı bir yaz geçirmek adına kombi bakımı oldukça önemlidir.

Kombi tamir ve bakım ustaları, sene boyunca çalışan kombilerin kış aylarında sorunsuz performans göstermesi için senelik bakımın şart olduğunun altını çizerler. Kombi bakımı, en az senede bir kere yapılmalıdır. Kışa gelmeden yapılmasının sağlıklı olduğu ifade edilir. Kombi bakımı, enerji tasarrufu elde ederek daha az fatura ödeme anlamında oldukça önemlidir. Bakım yapılan kombilerin beklenmedik sorunlar çıkarma ihtimali oldukça düşüktür.

Başiskele Ariston kombi bakımı belirli aşamalardan oluşmaktadır. Bu aşamalar sırası ile izlenmelidir. İlk olarak, sıcak su ve yanma durumlar kontrol edilir. Ardından su sızdırmazlık durumunun kontrol edilmesi gerekmektedir. Sonrasında kombi içi açılır ve tozlanma kontrolü yapılır. Tozlanma fazla ise temizleme işlemi yapılır. Yanma odasında yer alan brülör temizlenir. Sonrasında kombi içinde yer alan elektrik hatları kontrol edilir.

Kombi bakımı daha önce de ifade ettiğimiz gibi düzenli olarak yapılması halinde, olası sorunların büyük ölçüde önüne geçilmiş olunur. Başiskele Ariston kombi bakımı yapmak için telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden mesaj kontak kurmanız mümkündür.  Ariston, güvenilir bir marka olmasının yanında, uzun yıllardır vermiş olduğu hizmeti ile fark yaratmaya devam ediyor.