0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Başiskele Ariston Kombi Arıza Tamiri

Başiskele Ariston Kombi Arıza Tamiri

Kombi aygıtı, çalışma prensibi nedeni ile kimi zaman servis gereksinimi duyabilir. Uzman ve deneyimli kombi servisi tarafından gerçekleştirilmesi gereken bakım ve arıza tamiri işlemleri sonrasında, kombiler daha uzun ömürlü olmaktadır. Aynı zamanda kombilerin ihmal edilmesi, sağlık sorunlarının ortaya çıkması noktasında da sorun teşkil etmektedir. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuz zaman, riskleri daha rahat bir şekilde anlamak mümkün olacaktır.

Kombi bakımı ve petek temizliği ihmal edilmesi halinde, arızalar meydana gelme ihtimali olacaktır. Başiskele Ariston Kombi arıza tamiri servisi; su basıncında yükselme, su akıtma, gürültülü çalışma, su almaması gibi sorunlarda sizlere yardımcı olacaktır. Profesyonel bir ekip ile hizmet veren destek hattından yardım alarak sorunlarınızı çok kısa süre içinde çözme yolunu izleyebilirsiniz.

Sizlere kombi arıza tamiri hakkında bilinmesi gerekenleri aktaracağız. Kombi tamiri, uzman bir kişi tarafından yapılmadığı sürece arızanın tekrarlama olasılığı oldukça yüksektir. Özellikle kış aylarında meydana gelen bu arızalar, istenmeyen sorunları tecelli etmesine neden olacaktır. Kombi tamiri hizmeti veren firma, sizlere her konuda teknik destek sağlıyor. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti politikası ve güler yüz ile çalışma prensibi, firmayı diğerlerine oranla bir adım öne çıkarmayı başarmıştır.

Kombi arıza vermesi halinde, kombi sahiplerinin ilk aşamada tamirci çağırması gerekiyor. Bu arızanın bir çok nedeni olduğunun altını çizebiliriz. Bu sorunlar arasında, faz ve nötrün yanlış bağlanması, akış anahtarında sorunlar olması, pompa devrinin düşük olması gibi detaylar da bulunmaktadır.

Başiskele Ariston Kombi Tamiri hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan yazıları da okuyabilirsiniz. Bu yazıları okumanız halinde, kombi ve kombi bakımı hakkında bazı bilgiler edinebilirsiniz. Her ne kadar  servis çağırmanız gerekse de, sizin de bilgi sahibi olmanız süreçte işe yarayacaktır.

Arıza tamirinde, yedek parça değişimi yapılması gerekebilir. Firma, bu durumda orijinal yedek parça temin eder. Aynı zamanda 1 sene garanti kapsamında olan yedek parçalar sayesinde, kafanızda soru işareti olmadan güvenli bir şekilde işlemi tamamlamanız mümkündür. Arıza ve tamir konusunda hizmet sonrasında destek ekibimizden de yararlanabilirsiniz.