0 554 132 41 74 - 0 553 090 05 39
info@akasyaguventeknik.com

Başiskele Airfel Petek Temizliği

Başiskele Airfel Petek Temizliği

Aiefel, Petek temizliği hizmeti vererek bakım ve onarım seçeneklerinin yanında önemli bir hamle yapmıştır. Petek temizliği, kombilerinizin daha iyi ısınması için son derece tercih edilir bir seçenek sunar. Peteklerde meydana gelen kireç ve tortu gibi pislikler, zamanla ısınmama sorununu ortaya çıkartır. Kaloriferinizin bir kısmının ısınması ve ya az ısınması bahsettiğimiz petek problemi ile alakalı olabilmektedir.

Petek temizliği, Airfel’in uzman kadrosu tarafından yapılıyor. Airfel kombi servisi, genel anlamda oldukça başarılıdır. Siz de bu servisin hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, telefondan arayarak çok rahat iletişim kurabilirsiniz. Petek temizliği konusunda yaşamış olduğunuz sorunları en aza indirgemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kombi bakımı ilk olarak cihazın doğru çalışıp çalışmadığını, arıza yapması durumunda olası tehlikelerin tespitine dayanan bir servistir. Arızaların önüne geçmek için, her sene düzenli olarak kombi bakımı yapılması gerektiğinden bahsetmek gerekiyor. Eğer kombi bakımı uzman bir ekipten yardım almak isterseniz, telefon numaramız aracılığı ile bizimle çok rahat iletişim kurmanız mümkündür.

Sorunun petekte olup olmadığını anlamak için ilk aşamada kombi cihazının doğru çalışıp çalışmadığını kontrol etmek gerekmektedir. Eğer kombi doğru çalışıyor fakat gene de ısınma sorunu var ise, petekler  ile alakalı bir problem olduğundan söz etmek mümkün olacaktır.  Daha önce de ifade ettiğimiz gibi petek temizliği düzenli olarak yapılırsa herhangi bir sorun olmaz. Başiskele Airfel Petek Temizliği konusunda uzman ekibi ile, sizlere destek olmaktadır.

Petek temizliği, uzman ekibimiz tarafından bakım çalışmaları arasında görülür. Kişiler petek temizliğini kendi yapabileceklerini sanabilir. Fakat bunun için özel makineler olduğunu ifade etmemiz gerekiyor. Siz de 7/24 destek hattımızı arayarak Başiskele Airfel Petek Temizliği hizmetinden yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Soğuk kış günlerinde, kombinizi yüksek derece yakmanıza karşın eğer ısınma sorunu yaşıyorsanız ve bunun yanında yüklü doğal gaz faturası ödüyorsanız petek temizliği yaptırmanın vakti geldiğini anlayabilirsiniz. Eğer düzenli olarak petek temizliği yaptırmıyorsanız bu tarz sorunlar ile karşılaşmanız muhtemeldir. Eğer sorunu devamlı olarak yaşıyorsanız bizi arayabilirsiniz. 7/24 hizmet vermeye devam ediyoruz.